Dobre promocje online – dzięki tym aplikacjom szybko znajdziesz to czego szukasz

Czy istnieje uniwersalna, dobrze działająca aplikacja informująca o promocjach? Zdania na ten temat są mocno podzielone. Spróbujemy jednak wytypować najlepsze apki z promocjami, jakie można pobrać na nasze smartfony!

Aplikacje z promocjami online – o co w nich chodzi?

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych narzędzi, główną funkcją aplikacji z promocjami online jest pokazywanie najlepszych ofert i zniżek z różnych sklepów internetowych, a także dostarczanie informacji o najnowszych promocjach i ofertach. 

Jednak niektóre z nich informują również o nowych produktach i nadchodzących wydarzeniach w określonej niszy, takiej jak żywność, moda, uroda itp. Innymi słowy, pomagają zaoszczędzić sporo pieniędzy, zarówno w Internecie, jak i poza nim, dzięki informowaniu o wszystkich ofertach i zniżkach, które w przeciwnym razie mogłyby umknąć Twojej uwadze. 

Specyficzną formą uzyskania informacji o okazjach cenowych jest też ulotka wybranego sklepu. W praktyce nie istnieje najlepsza aplikacja z gazetkami – wszystko zależy od tego, do jakiego sklepu zwykle dojeżdżamy oraz jakie znajdują się w akceptowalnej dla nas odległości. Zwykle pobranie oficjalnego oprogramowania tej sieci będzie dla nas w pełni wystarczające.

Której aplikacji z promocjami używać?

Istnieje wiele aplikacji do wyszukiwania i porównywania zniżek i ofert. Zalecamy korzystanie z aplikacji Swych na iPhone’a lub na Androida. Na tej stronie znajduje się również przegląd najlepszych aplikacji do wyszukiwania zniżek i ofert. Aplikacja udostępnia także listę zakupów, co jest naprawdę pomocne! 

Groupon – ta aplikacja świetnie nadaje się do wyszukiwania codziennych okazji. Wystarczy sprawdzić, jakie oferty i zniżki są dostępne danego dnia, i wybrać te, które chcesz zrealizować. Jeśli chcesz znaleźć więcej ofert i kuponów, możesz także stworzyć swój profil, dzięki czemu będziesz mógł zapisywać swoje ulubione oferty i kupony w sekcji “ulubione”. Jeśli chcesz znaleźć więcej ofert i kuponów, możesz również stworzyć swój profil, aby móc zapisywać swoje ulubione oferty i kupony w sekcji “ulubione”. 

Living Social – oferuje oferty i kupony z różnych firm miejskich, takich jak lokalne atrakcje, jedzenie, fitness, usługi dla domu i inne. Nowe lokalne oferty są często dodawane, więc ta aplikacja jest świetna do codziennych okazji. Najlepsze w tej aplikacji jest to, że pokazuje ona także, które firmy znajdują się w pobliżu, więc możesz je sprawdzić, jeśli masz na myśli konkretną ofertę lub kupon. 

GroupBy – to kolejna aplikacja do codziennych ofert. Możesz również utworzyć własną sekcję “trendy”, aby jako pierwszy zobaczyć najnowsze oferty. Możesz również oceniać i recenzować firmy, co jest świetnym sposobem na wspieranie małych przedsiębiorstw. 

Pyszne – jeśli kochasz jedzenie, to ta apka jest dla Ciebie idealna. W Polsce ta aplikacja wyrobiła sobie ogromną renomę głównie za sprawą pandemii, kiedy jej popularność dosłownie wystrzeliła. Można w niej znaleźć najlepsze oferty gastronomiczne w swoim mieście, a także uzyskać informacje o nowych potrawach, popularnych daniach i nadchodzących wydarzeniach związanych z jedzeniem. Można skorzystać też z trybu szybkich płatności oraz wybranych promocji, jakie raz na jakiś czas pojawiają się w narzędziu. Aplikacja jest też naprawdę łatwa w użyciu – wystarczy wyszukać interesujący Cię rodzaj jedzenia, a Pyszne pokaże Ci wszystkie najlepsze oferty w pobliżu.

Podsumowanie

Istnieje wiele aplikacji, które można wykorzystać do wyszukiwania zniżek i ofert. Najlepsze z nich to te, które są przyjazne dla użytkownika, mają duży wybór sklepów, dostarczają jasnych i dokładnych informacji oraz mają dużą liczbę recenzji użytkowników. 

Znalezienie zniżek i okazji jest o wiele łatwiejsze z pomocą odpowiedniej aplikacji. Na szczęście istnieje wiele aplikacji, których można używać do znajdowania zniżek i okazji. Najlepsze z nich to te, które są przyjazne dla klienta, mają duży wybór sklepów, dostarczają jasnych i dokładnych informacji oraz mają dużą liczbę recenzji.